ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *

اس ام اس پیام

اطلاعیه مهم قبل از خرید

نکات مهم قبل از خرید پنل ارسال اس ام اس

شما بدون شك با شركت ها و افرادی برخورد كرده اید كه مدعی ارزانترین ها هستند ! مثلا هر پیامك 70 ریال یا 80 ریال !!! یا پنل اس ام اس رایگان !!! و یا خیلی از موارد مشابهه دیگر ..! اینجا از اینگونه خبرهای كذب نیست ! آن دسته از شركت ها و افرادی كه مدعی ارسال اس ام اس 70 ریالی هستند

به راحتی با توجه به عدم اطلاع مشتریان آنها را وسوسه به خرید زیاد می كنند

و سپس از بین پیامك ها به صورت رندوم اقدام به ارسال می كنند ! آیا این صداقت در كار است ؟عده ای دیگر پنل های پیامك را به صورت رایگان می دهند ! و مدعی هستند كه سرویس هایشان رایگان است ! اما آیا هرچیز مفتی بی حكمت است ؟این دسته از فروشندگان نیز با سودجویی از بی اطلاعی مشتریان ، بابت فعال سازی هر سرویس مختلف از پنل های اس ام اس هزینه ای جداگانه را طلب می كنند

و یا اینكه هزینه هر پیامك را 150 ریال و یا حتی تا 170 ریال تنظیم می كنند و به این روش به سوددهی شخصی خود كمك میكنند و این مشتریان هستند كه متضرر می شوند . در سامانه مااز اینگونه موارد خبری نیست ! هزینه ها كاملا شفاف و كامل ارائه شده اند و چیزی هم مفت ارائه نشده كه قرار باشد از كارایی آن كسر شود .
پیامک 70 تومانی ؟! واقعاً؟!
جدیدا در بعضی از سایتها مشاهده میشود که با ازای هر پیامک 70 تومان از کاربران دریافت میکنند . چند نکته است که میبایست به آن اشاره کنیم . حتی در صورتیکه قصد خرید از اس ام اس پیام را ندارید ، تا آخر این مطلب را به دقت مطالعه نمایید و هنگام خرید سامانه پیام کوتاه حتی از شرکتهایی دیگر ، این نکات را مدنظر داشته باشید که عبارتند :

1 ) حذف نکردن شمارهای اشتباه و تکراری
در بسیاری از پنلهای ارسال پیامک ، شمارهای اشتباه و تکراری حذف نمی شوند که همین امر باعث افزایش هزینه های شما میشود . به طور مثال شما 1000 عدد شماره موبایل دارید که میخواهید به این افراد اطلاع رسانی نمایید . امکان دارد در این لیست ، تعدادی شما تکراری باشند و یا حتی شمارها اشتباه باشند . در صورتیکه این سیستم فعال نباشد ، به یک شماره چندین مرتبه sms ارسال میشود و هزینه اضافی از شما کسر خواهد شد و جالب تر اینکه اگر به شمارهای اشتباه ، مثلاً 0912123 ارسال کنید هزنه ازشما کسر و به شما پیام " با موفقیت ارسال شد" را نمایش میدهد !

قبل از خرید حتما به این نکته دقت نمایید که سیستم ، شمارهای اشتباه و تکراری را حذف نماید .

2 ) عدم بازگشت ارسال های ناموفق

مهم ترین نکته ! اگر شما ارسال sms انجام دهید ، امکان دارد به هر دلیلی این sms به موبایل مخاطب ارسال نشود . در این زمان اهمیت بازگشت اعتبار ناموفق بسیار اهمیت دارد . قبل از خرید حتما به این نکته دقت نمایید که سامانه ، هزینه ارسالهای ناموفق را با پنل بازگرداند .

3 ) سرعت ارسال پایین پیامک

بسیاری از این سامانه ها که هزینه پایینی بابت پیامک از شما دریافت میکنند به دلیل ارسالهای زیاد ، سرعت ارسال بسیار پایینی دارند . مخصوصا زمانی که سرعت اینترنت هم پایین باشد که فوق العاده اذیت کننده و زمان بر است . حتما مطمئن شوید که سرعت ارسال پیامک با سرعت اینترنت در ارتباط نباشد . سرعت استاندارد سامانه باید بین 1500 تا 2000 پیامک در دقیقه باشد البته در خط 5010 (بالک پردیس) سرعت 10000 در دقیقه هست .

4 ) عدم رعایت 70 کاراکتر

هر یک صفحه متن فارسی 70 و هر صفحه متن انگلیسی 160 کاراکتر میباشد . بعضی از سامانه ها از همان ابتدا از 68 کاراکتر شروع میشوند و با زدن کلید space (فاصله ) ، 2 و بازدن Enter ( برای آمدن به سطر پایین ) 2 کاراکتر حساب میشودند . این امر باعث میشود که شما با یک متن کمتر از 70 کاراکتر ، هزینه 2 و یا حتی 3 پیامک را پرداخت نمایید . بعضی از شرکتها که سنگ تموم گذاشتن و برخی از حرفها را 2 کاراکتر حساب میکنند که در هنگام تایپ متوجه آن نخواهید شد .

قبل از خرید حتما به این نکته دقت نمایید که سامانه ، دقیقا 70 کاراکتر برای متن فارسی و 160 کاراکتر برای متن انگلیسی حساب کند . ( حتما قبل از خرید ، سامانه را از نظر سرعت و صحت کاراکتر ها تست نمایید )

حرف آخر !

فرض کنید یک سامانه پیام کوتاه هیچ کدام از موارد بالا را رعایت نکند و فقط مانور تبلیغاتی خود را بر روی پیامکی 8 تومان قرار دهد . مطمئنا شما قبول میکند حتی هزینه ای بیشتری را پرداخت کنید تا از صحت ارسال پیامک مطمئن باشید .

سامانه پیام کوتاه شرکت طراح وب میهن تمامی موارد ذکر شده که لازمه یک پنل قدرتمند میباشد را فراهم نموده و با ازای هر پیامک 10 تا13  تومان دریافت میکند (بسته به خرید شارژ متغیر) .

تمای این موارد فقط برای این بود که شما مشتری عزیر ، قبل از خرید دقت بیشتری نمایید تا لذت تبلیغات را به صورت حرفه ای لمس نمایید .

حتی در صورتیکه به هر دلیلی قصد خرید از اس ام اس پیام را ندارید ، هنگام خرید از شرکتهایی دیگر به موارد ذکر شده دقت نمایید.

 

نماد الکترونیک

به ما بپیوندید

اس ام اس پیام در فیسبوک اس ام اس پیام در اینستاگرام اس ام اس پیام در گوگل پلاس

نماد ساماندهی

logo-samandehi

سامانه ارسال پیامک,ارسال پیامک,پنل ارسال sms ,تبلیغات پیامکی ,سامانه ارسال پیامک,پنل ارسال sms , سامانه ارسال sms , پنل ارسال اس ام اس , سامانه هوشمند ارسال پیامک , سامانه ارسال اس ام اس , سامانه هوشمند اس ام اس , سامانه ارسال پیام کوتاه , پنل ارسال پیام کوتاه , سامانه ارسال پیامک , سامانه پیام کوتاه , سامانه پیامک , سامانه اس ام اس , سامانه sms , پنل پیامک , پنل پیام کوتاه , پنل اس ام اس , پنل sms , پنل اینترنتی پیامک , پنل رایگان اس ام اس , سامانه رایگان اس ام اس , سامانه ارسال ودریافت پیامک , پنل ارسال ودریافت پیامک , سامانه ارسال پیام کوتاه , خرید پنل ارسال پیام کوتاه , پنل اس ام اس رایگان , خرید پنل ارسال پیامک , نرم افزارارسال پیامک , نرم افزار ارسال sms , ارسال اس ام اس انبوه , پنل ارسال پیامک انبوه , پنل ارسال پیامک , اس ام اس پیام , پنل اس ام اس باخط ثابت , سامانه ارسال sms , ارسال اس ام اس , ارسال sms  , خرید سامانه پیامک سامانه, پنل,ارسال , پیامک,پیام کوتاه,انبوه, تبلیغات, اس ام اس, sms ,اینترنت, رایگان,خرید,فروش,ارزان

فرم پرداخت دستی

نام و نام خانوادگی *:

موبایل *:

ایمیل *:

مبلغ(ریال) *:

توضیحات *:

سبدخرید

سبد خرید خالي مي باشد